contact@argania.co.il 077-5362294
מודל מסלול ההמראה

 

כל המסוגלות והסגולות לטפס, להמריא, להתעלות ולהשתכן בקומה ה-100 נמצאות בתוכנו, בתוך גרעין מהותנו. כל המסוגלות והסגולות לעשות את המהפכים נמצאות בתוכנו, בתוך גרעין מהותנו, ולא בידי תורות פילוסופיות, מורים, אנשי דת או גורואים.

כדי לממשן, פיתחנו מודל אוטופואטי לטיפוס (self-creation) שהוא ייחודי ועוצמתי: “מסלול המראה לקומה המאה – להשיג את הלא ייאמן”.

המנוע של המודל הטכנולוגי הינו הכישרון האוטופואטי (self-creation)  הקיים בתוכנו לבריאה – יצירה – עשייה מחוננת. הכישרון האוטופואטי מנהל את מערכת היחסים הדינאמית בין  אורות לכלים, בין רוח לחומר, בין סדר לאי סדר, בין אינות/אי-ודאות לכוליות, בין אונטולוגיה (פוטנציאל) לאפיסטמולוגיה (מוחשי), בין self – we– organization – tomorrow. ה- WE (“אנחנו”, מרחבי שותפות של יחד איכותי) הוא זה שמאפשר ליצור פלטפורמה מרוכזת לטיפוס.

שלושת מרכיביו:

  1. מימוש התכלית (הייעוד) – WHY? – מעגל פנימי שהנו מעגל האש: זה מעגל הכוח הדוחף שמייצג את המחויבות שלנו להתגלם בקומה ה-100:

*כיצורי אנוש אמיתיים, בעלי עוצמת מהות,

*בעלי היכולת הכול יכולה של בוראים,

*יודעים אמת מוחלטת – מחוברים לשורשי הדברים,

*מחוברים לידע גבוה,

*בעלי בינת הלב (שכל ואהבה),

*בעלי חדשנות קוגניטיבית (אינטליגנציה, גיוון, גמישות, לוגיקה),

*בעלי היכולת לפתור בעיות מהשורש ולקבל החלטות תבוניות (חשיבה ביקורתית),

*מחוברים למדיום האושר והאחדות,

*יצירתיים ומלאי השראה.

 

  1. מימוש חובות המשימה האבולוציוניות (שעורים, קארמות)WHAT? – מעגל אמצעי שהנו מעגל האור: זה מעגל הכוח המושך שמאפשר לנו לתדלק באנרגיות וידע קוסמיים את תהליך ההתקלפות/הסרת הצופנים על מנת לחשוף את העושר הפנימי הקיים בתוכנו. בדרך, אנחנו חווים קארמות שהן שעורים שעלינו להשלים מחיים קודמים או מחיים אלה.

*החיים הם הלקוח היחיד = נתינה. אנחנו מפעילים את הרצון ליותר, את הטיפוס אל עבר הקומה הגבוהה הבאה, את המיקוד בליצור מחר חדש כל יום מחדש.

*התכללות ביחסים היא העסק היחיד = קבלה. התכללות – WE – היא העסק היחיד = קבלה. מילת המפתח בתנועה האוטופואטית היא קואורדינטה היכולת לתכלל צירים שונים שהם תודעות שונות, גופים שונים, תרבויות שונות, אמיתות שונות בנקודה אחת מרוכזת – WE (אנחנו) שהיא בעלת עוצמת השפעה. רק WE יכול לשמש באבולוציה החדשה פלטפורמת טיפוס ולא גישה פרטנית.

*צמיחה, התחדשות והשתנות הן הרווח היחיד = השתנות. אנחנו מצליחים לעבור מגוף החומר הדליק והכלה לגוף קריסטלי עמיד, שקוף ועוצמתי.

 

  1. טכנולוגיית ההמראה – HOW? – מעגל חיצוני שהנו מעגל הצליל: זה מעגל שמאפשר לנו לעבור מתפיסה מכאנית של הקיום לתפיסה אוטופואטית (self-creation) שמשמעה; בריאה – יצירה – עשייה חדשנית ופעילה, את עצמנו, את המחר, את המציאות, כל יום מחדש, עד שנשיג תודעת מהות (תודעה אוניברסלית – מוח מאקרו). לשם כך, רטטי הצליל מאפשרים לכנפי התודעה – המוח – המצפון שלנו להביא אותנו לגבהים חדשים של פוטנציאל, לפתוח עבורנו את המנהרה דרכה עלינו לעבור ולצאת אל הקומה ה-100.

*הסתעפות: כוח דוחף/נושף…כושר גלישה וטיפוס שהם היכולת ל- Explore (מחפש), בעזרת עוצמת תודעה/ידע. מתנסים בנשימה, בתודעה אוניברסלית, באהבת אמת ובהטענת החדש על מחולל המוח.

*התמקדות: כוח מושך/שואף…כושר צלילה שהוא היכולת ל- Discover (מגלה), בעזרת עוצמת מוח/מחשבה (בינה – היגיון – מודעות). פותחים צופני ארכיב, מגלים מחשבות, ידע, פנים. חשוב לציין כאן שאיננו יכולים לחשוב על משהו שלא קיים. לכן, גם אם איננו רואים משהו ואין לנו הוכחות,  הוא קיים בממדים הגבוהים מתדר התודעה הנוכחי שלנו. לכן, כדי לטפס, עלינו ללמוד לחבר.

*כוח מחבר/אחדות הניגודים: היכולת לחבר to Integrate (שופט, יוצר) את כל הפנים הנגלים למכלול עוצמתי בעזרת מצפון. מרחיבים את חור מנעול התודעה או מרחיבים את מפתן הזיכרון, ואז משיגים השתנות Transformation (מחונן עשייה) שמטעינה את הכוח הדוחף, וחוזר חלילה.

*יחסים אוטופואטיים בין Self – We – Organization Creation שמחברים הכול לשלם:

-תלות הדדית רקורסיבית (מעגלית)

-אוטונומיה

-ייחוס עצמי

-יצירה עצמית

ביחד הם יוצרים נקודת מוקד מרוכזת ועוצמתית שמשמשת מעלית המראה, או עוצמת עילוי, אל עבר הקומה ה-100 בה אנחנו מממשים את יצור האנוש האמיתי שאנחנו.

 

צפו בראיון עם ברכה

 הרצאה על מסלול המראה – חלק 1                הרצאה על מסלול המראה – חלק 2                  הרצאה על מסלול המראה – חלק 3

צרו קשר

 

X